Telefon +90 212 260 6 260
Whatsapp +90 535 640 94 11
Eposta info@medicalplast.com.tr
Onlıne Randevu

Hakkımızda

2008 Yılından bugüne Türkiye’nin en üst düzey hastane ve kliniklerinde görev yapmış ve özellikle saç ekimi konusunda sektörünün en tecrübeli ekibi ile kurulan MedicalPlast, Türkiye’den ve dünyadan bir çok kişinin saç ekimi ve tedavileri konusunda faaliyet göstermektedir.

MedicalPlast, estetik ve plastik cerrahi sektörünün bir genişlemesi olarak yapılan “saç ekimi” operasyonlarının daha özel ve sadece saç tedavileri konusunda hizmet verilmesi gereken yeni bir sektör olduğunu düşünerek AR-GE çalışmalarını bu yönde sürdürmeye devam etmektedir.

MedicalPlast, tıbbın ve teknolojinin getirdiği yenilikleri de kullanarak hastalarına en iyi ve kaliteli hizmet misyonunu üstlenmiştir.

MedicalPlast, dünyanın bir çok bölgesinden gelen misafirlerine hizmet vererek ülkemizin sağlık turizmi’ne de katkıda bulunmaktadır.

MedicalPlast olarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde öncelikle hastanın memnuniyetini düşünerek onlara yol göstermeyi ve verdiğimiz garantileri yerine getirmeyi etik bir görev olarak kabul etmekteyiz.